24" Samsung LS24D406GAUXEN
Vaše cena 3 434,60
Vaše cena bez DPH 2 838,50
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme zítra
Podrobný popis
Samsung LS24D406GAUXEN
Konektory:
*1x Display Port *2x HDMI *1x USB-B (upstream) *2x USB 2.0 *1x Headphone
Napájení: vnitřní napájecí zdroj Spotřeba [W]: 45 W Stand By režim [W]: 0.5 W Třída energetické náročnosti: C
Montáž na zeď: Ano (100 x 100)
Naklápění monitoru: Tilt, Pivot, Swivel
Barva: Černá Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 540.7 x 497.7 x 219.0 mm Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 540.7 x 320.4 x 39.8 mm Hmotnost [kg]: 3.5 kg