Košík je prázdný
Kategorie zboží

Konvertory

řadit podle: Oblíbenosti Ceny Názvu

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor.

821,60 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme v pondělí

Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45.

879,90 Kč
včetně DPH

Skladem 4 ks Odesíláme v pondělí

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické vedení 1000Base-TX.

1 044,20 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve čtvrtek

PLANET ICS-120; Konvertor RS485/422/232 na TCP/IP protokol.

3 377,10 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve čtvrtek

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor.

501,20 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

PLANET GT-802; Gigabit Ethernet konvertor 10/100/1000Base-T / 1000Base-SX.

1 900,40 Kč
včetně DPH

Skladem 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

PLANET ICS-110; Konvertor RS485/422/232 na TCP/IP protokol.

2 927,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem.

810,20 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve středu 26.6.

Media konvertor TP-Link MC220L díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly.

541,80 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

Gigabitový media konvektor, SC konektor, 1x RJ45, podporuje pouze gigabit ethernet, přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou.

965,10 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve středu 26.6.

Nedis ACON2506BK; Připojte Blu-ray přehrávač nebo herní konzoli k přijímači nebo zesilovači s tímto 1cestným audio převodníkem, který převádí digitální Toslink audio signál na digitální RCA audio …

522,00 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme ve čtvrtek

Šasi Media Converter, 14 slotů, 2U pro řady DN-82x1x, DN-82x2x a DN-82x3x Perfektní řešení pro různé konvertory médií Popis DIGITUS Media Converter Chassis vám umožní hostit až 14 mediálních konvertorů …

4 729,20 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme ve čtvrtek

Media konvektor single-mode s SC konektorem, převodník metalické sítě na optickou, napájení 9V/0,8 A, podpora norem IEEE 802.3, IEEE 802.3u.

879,90 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme v pondělí

Media konvektor, single-mode s SC konektorem, převodník metalické sítě na optickou, obousměrný přenos dat na jednom optickém vlákne, napájení 9 V/0,8 A.

804,40 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pondělí

PLANET ISW-1600T; 16 portový přepínač pro průmyslové aplikace. 16x 10/100Base-TX.

5 515,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

TP-Link TL-FC111PB-20; Media konvertor typu ethernet/optika využívající technologii WDM (Wavelength Division Multiplexing) , který je vybaven jedním 10/100 Mbps RJ-45 portem (výstup PoE 802.3af) a...

857,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve středu 26.6.

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor.

740,30 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve středu 26.6.

PLANET FTP-802; Zařízení není jenom konvertorem mezi přenosovými médii, ale zároveň poslouží jako PoE injektor. Řada konvertorů Planet FTP-80x je ideální volbou pro vybavení vzdálených síťových instalací …

2 262,00 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme ve čtvrtek

AT-MCF2000MSNMP Management module for the AT-MCF2000 & AT-MCF2300 Modular Media Converter Chassis

4 019,10 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve středu 26.6.

TL-FC111B-20 Média konvertor 10/100 Mbit/s WDM Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.

564,20 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme v pondělí

PLANET GUP-805A-95W; PoE++ konvertor pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením ( 100/1000 Base-X na 10/100/1000 Base-T ).

4 422,60 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve čtvrtek

PLANET POE-163; Gigabitový konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Část pro napájení vzdálených zařízení standardu 802.3at (injektor) do příkonu až 30W.

1 044,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

PLANET ICS-2100T; PLANET ICS-2100T je navržen tak, aby převáděl sériovou komunikaci RS232, RS422 nebo RS485 na průmyslovou síť Fast Ethernet pro levné a efektivní rozšíření sítě.

4 447,20 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

PLANET IGS-801M; 8portový 1000Base-T spravovatelný přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace.

6 472,80 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Konvertor USB2.0 na RJ45 10/100 MBIT, Fast Ethernet Adapter, zařízení umožní připojit počítač s USB2.0 portem do sítě ethernet RJ-45.

302,00 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve středu 26.6.

PLANET ICS-2105AT; PLANET ICS-2105AT je navržen tak, aby převáděl sériovou komunikaci RS232, RS422 nebo RS485 na průmyslovou síť Fast Ethernet pro levné a efektivní rozšíření sítě.

4 502,40 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve čtvrtek

TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z * Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX. * Prodlužuje …

999,20 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve středu 26.6.

Gigabitový media konvektor, SC konektor, 1x RJ45, podporuje pouze gigabit ethernet, přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou.

998,50 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

PLANET VC-232G; Ethernet po koaxiálním vedení (technologie VDSL2). 1x LAN RJ-45, 1x VDSL2 BNC (koaxiální).

3 920,20 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme ve čtvrtek

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter PŘEHLED * Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX. * Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením …

890,20 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve středu 26.6.