Košík je prázdný
Kategorie zboží

Switche

řadit podle: Oblíbenosti Ceny Názvu

TP-Link TL-SG1005LP; Profesionální 5portový Gigabit PoE+ switch, který nevyžaduje žádnou konfiguraci (Plug and Play) a je vybaven 4 PoE+ porty (802.3af/at) pro přenos dat i napájení.

1 201,30 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v …

6 990,00 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme ve čtvrtek

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.

778,00 Kč
včetně DPH

Skladem 4 ks Odesíláme zítra

TP-Link LS108G; 8portový gigabitový stolní switch představuje snadný a cenově dostupný způsob rozšíření vaší kabelové sítě.

700,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Popis Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet.

1 655,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

ML-S+3327-10 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem.

542,60 Kč
včetně DPH

Skladem 4 ks Odesíláme zítra

Teltonika TSW200; Průmyslový gigabitový switch bez managementu nabízející osm RJ-45 portů a dva SFP porty.

2 750,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

GS1350-6HP, 6 Port managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 802.3BT Stvořen k zajištění dohledu Zyxel představuje novinku v podobě inteligentního řízeného přepínače GS1350 pro provoz bezpečnostních …

4 444,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

TP-Link TL-SG1428PE 28-Port Gigabit Easy Smart Switch with 24-Port PoE+.

8 364,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

PLANET SGS-6310-24T4X; Stohovatelný řízený L3 switch, 24x RJ-45 10/100/1000 Base-T, 4x 10G SFP+ Base-SR/LR , 1x RJ-45 (RS-232) konzolový port.

10 482,00 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme zítra

TP-Link TL-SG2008P; Switch TL-SG2008P nabízí 8 Gigabit RJ-45 portů a první 4 porty s podporou PoE+ 802.3at/af a celkovým zatížením až 62 W .

3 277,00 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme v pondělí

TP-Link TL-SG1008D 8-Port Gigabit Desktop Switch Green PŘEHLED/OVERVIEW * Inovativní technologie úspory energie ušetří až 80% spotřeby * Podporuje řízení toku IEEE 802.3x pro plně duplexní režim a Backpressure …

692,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

TP-Link TL-SG1024; 24portový gigabitový rackový switch TL-SG1024 představuje snadný způsob přechodu na síť standardu Gigabit Ethernet.

2 850,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pondělí

6 806,00 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme zítra

Gigabitový switch GO-SW-5G s 5 porty nabízí malým/domácím kancelářím (SOHO) a malým/středním firmám ekonomický způsob využití výhod větší šířky pásma Gigabit Ethernetu.

565,00 Kč
včetně DPH

Skladem 4 ks Odesíláme zítra

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v …

9 674,00 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme ve čtvrtek

The D-Link DGS-1026MP 26-Port Gigabit Max PoE Switch enables users to easily connect and power PoE-capable devices such as wireless access points (APs), IP cameras, and IP phones.

10 011,00 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme zítra

TP-Link TL-SG1008MP; TL-SG1008MP, který lze použít jako stolní nebo jej instalovat do racku, switch má 8 gigabitových portů s podporou standardu PoE+ .

3 644,00 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme v pondělí

TP-Link TL-SG1016DE; 16portový gigabitový switch TL-SG1016DE Easy Smart je ideální upgrade od neřízeného switche.

2 384,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

PLANET GSD-1002M; Administrovatelný přepínač s gigabitovými porty a duálním napájením. 8x portů 1000Base-T, 2x porty 100/1000Base-X SFP(DDM).

3 732,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

Tenda TEG1105PD je 5ti portový Gigabitový Ethernet PoE switch.

985,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

USW-24 je managovatelný Gigabitový L2 switch s montáží do 19" racku vybavený 24x Gigabit LAN porty a dvěma porty SFP s přenosovou rychlostí 1Gbps.

6 455,60 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pondělí

NETGEAR 16PT POE/POE+GIGABIT UNMANAGED SWITCH Odkaz na web výrobce: https://www.netgear.com/business/products/switches/unmanaged/GS116LP.aspx Technical specs Speed: 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Number …

6 135,00 Kč
včetně DPH

Skladem 4 ks Odesíláme ve čtvrtek

2 546,00 Kč
včetně DPH

Skladem 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Model: TL-SG2016P HARDWARE FEATURES Standards and Protocols: *IEEE 802.3i *IEEE 802.3ab *IEEE 802.3ad *IEEE 802.3af *IEEE 802.3at *IEEE 802.3x *IEEE 802.1d *IEEE 802.1s *IEEE 802.1w *IEEE 802.1q *IEEE …

6 181,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

D-Link DGS-1100-08PV2 8-port Gigabit Smart Managed PoE switch, 64W D-Link DGS-1100-08PV2 je 8-portový Gigabit Smart řízený PoE přepínač v kompaktním kovovém provedení bez ventilátorů, pro položení na …

3 092,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

386,00 Kč
včetně DPH

Skladem 4 ks Odesíláme v pondělí

USW-Flex-Mini je malý 5-portový Gigabitový switch se správou přes UniFi Controller od Ubiquiti Networks v desktop provedení s prvním portem podporující PoE In.

2 522,10 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pondělí

PLANET SW-504; 5portový přepínač 10/100 Base-TX, automatická detekce 10/100 Mbps a přímý/zkřížený kabel.

481,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme zítra

NETGEAR SOHO Ethernet Unmanaged Switches poskytují snadné a cenově dostupné síťové připojení pro malé kanceláře a domácnosti.

851,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek