Košík je prázdný
Kategorie zboží

Optické prvky

řadit podle: Oblíbenosti Ceny Názvu

Ochrana optického svaru 60mm

40,30 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

Plastový držák pro produkty MikroTik Držák do 19" a 10" racku pro modely MikroTik ( VIZ NÍŽE) Možnost uchycení vpravo nebo vlevo.

431,10 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve čtvrtek

Ochrana sváru do optické kazety, délka 40 mm.

39,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

Opticord SC/APC Optický pigtail 09/125 1m

62,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Spojka SC Single Mode duplex

50,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Optická spojka duplexní pro konektory SC s broušením UPC, singlemode.

52,80 Kč
včetně DPH

Skladem 4 ks Odesíláme v pátek

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna.

54,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

Duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode.

60,70 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

Spojka LC multi mode duplex

38,70 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Kotvící svorka s očkem je určená pro instalaci DROP kabelů o průměru 2 až-6 mm samonosným způsobem.

70,40 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

1 563,80 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve čtvrtek

Optický box je skvělým produktem pro budování sítí typu FTTH.

119,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

487,00 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve čtvrtek

Plastový držák pro produkty MERCUSYS HALO H70X/H80X Vhodný na stěnu.

423,50 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme ve čtvrtek

Plastový držák pro produkty TP-LINK Tapo C200/C210 vhodny na stěnu.

285,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

34,50 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

29,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Splitter PLC optický -1x8, 1260 - 1650 nm, ABS box, SC/APC, 1,5 m dlouhá vlákna typu G657A.

272,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

Plastový držák pro produkty TP-LINK DECO M4/E4. vhodný na stěnu.

303,60 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

TP-Link D-Halo; Nástěnný plastový držák pro produkty Mercusys Halo H50, H30, S12 a S3 .

316,20 Kč
včetně DPH

Skladem 4 ks Odesíláme v pátek

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna.

64,60 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken.

107,40 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 24 vláken.

87,20 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek

Ubiquiti UFiber WIFI6; Jednotka UFiber WiFi6 disponující vstupním GPON portem typu SC/APC (WAN) a 4 výstupními porty RJ-45 .

3 003,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

980,10 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve čtvrtek

Ubiquiti UISP Fiber XGS; Optická síťová jednotka , která dokáže zajistit přenosovou rychlost až 10 Gb/s pro uplink/downlink na vzdálenost až 20 km .

4 185,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Ubiquiti UISP Fiber XG; Optická síťová jednotka , která dokáže zajistit přenosovou rychlost až 10 Gb/s pro downlink (2,5 Gb/s pro uplink) na vzdálenost až 20 km .

2 931,30 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

WiFi venkovní CPE 802.11b/g/n 150Mbps 2.4 GHz, pasivní PoE, 2x RJ45, režimy AP / Station / WISP / P2MP / WDS Repeater / Router, krytí IP65, horizontální polarizace, 60° horizontální, 30° vertikální, …

1 090,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve středu 26.6.

111,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve středu 26.6.

GPON terminál, duální režim EPON + GPON, vysokorychlostní přístup k internetu – rychlost až 2,5 Gb/s při downstreamu a 1,25 Gb/s při upstreamu, chytrá úspora energie, vzdálená správa OMCI.

1 153,50 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme v pátek