ASUS VA27ECPSN 27" IPS 1920x1080 5ms 300cd USB-C HDMI DP RJ-45 repro čierny
ASUS VA27ECPSN Docking Monitor * 27 inch, Full HD, IPS, Frameless, USB-C, RJ45, 75Hz, Adaptive-Sync, Stereo Speakers, Low Blue Light, Flicker Free, Ergonomic Design, Wall Mountable Typ obrazovky: IPS …
Vaše cena 7 483,40
Vaše cena bez DPH 6 184,60
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme zítra
Podrobný popis
ASUS VA27ECPSN Docking Monitor
  • 27 inch, Full HD, IPS, Frameless, USB-C, RJ45, 75Hz, Adaptive-Sync, Stereo Speakers, Low Blue Light, Flicker Free, Ergonomic Design, Wall Mountable
Typ obrazovky: IPS Podsvícení: LED Úhlopříčka [palce]: 27 Rozlišení: 1920 x 1080 Rozteč bodu [mm]: 0.311 mm Obnovovací frekvence [Hz]: 75 Hz Poměr stran: 16:9 Povrch displeje: Non-Glare Jas [cd/m2]: 300 Kontrast: 1000:1 Odezva [ms]: 5 ms (GTG) Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178° Počet barev: 16.7 M Reproduktory: 2W x 2
Konektory:
*USB-C x 1 (DP Alt Mode) *DisplayPort 1.2 x 1 *HDMI (v1.4) x 1 *USB Hub: 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A *Earphone Jack *USB-C Power Delivery: 65W *RJ45
Napájení: 100-240V, 50/60Hz Spotřeba [W]: <20 W Stand By režim [W]: <0.5 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*Tilt (+35° ~ -5°) *Swivel (+180° ~ -180°) *Pivot (+90° ~ -90°) *Height Adjustment: 0~150 mm
Barva: černá Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 612.42 x (373.33~523.33) x 226.30 mm Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 612.42 x 367.03 x 47.20 mm Hmotnost [kg]: 3.64 Kg/ 6.48 Kg