DAHUA 22" LED LM22-A200Y/ VA panel/ 1920x1080 (FHD)/ 3000:1/ 10ms/ 250 cd/m2/ HDMI/ VGA/ VESA 75x75/ černý
Vaše cena 1 824,10
Vaše cena bez DPH 1 507,50
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme v úterý
Podrobný popis
Dahua LM22-A200Y – výkonný Full HD monitor v elegantním provedení
VA panel produkuje široké pozorovací úhly, které umožní pohodlné sledování bez zkreslení i při pohledu ze stran. Monitor Dahua LM22-A200Y je vybaven konektorem HDMI a VGA, což umožní kompatibilitu s různými zdroji obrazu a flexibilní připojení k novým i starším PC sestavám. Obnovovací frekvence 75 Hz poskytuje komfortní vykreslení obrazu bez zpoždění a plynulé zobrazení při práci s aplikacemi, tabulkami nebo surfování po internetu.
Dahua LM22-A200Y
LED monitor s úhlopříčkou 21,45" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 3000 : 1, jasem 250 cd/m2, dobou odezvy 10 ms a obnovovací frekvencí 100 Hz. Díky technologii VA nabídne široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Mezi přednosti dále patří ultra úzký rámeček a elegantní vzhled. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 21,45"