DAHUA 32" LED LM32-F200/ IPS panel/ 1920x1080(FHD)/ 1400:1/ 8ms/ 240cd/m2/ HDMI/ VGA/ USB/ REPRO/ VESA75x75/ provoz 24/7
Dahua LM32-F200 – displej pro nepřetržitý provoz LED displej Dahua LM32-F200 s úhlopříčkou obrazovky 31,5" , který vám zprostředkuje kvalitní zobrazení v pracovní sféře nebo komerčním provozu.
Vaše cena 5 796,50
Vaše cena bez DPH 4 790,50
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme v úterý
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
Dahua LM32-F200 – displej pro nepřetržitý provoz
LED displej Dahua LM32-F200 s úhlopříčkou obrazovky 31,5", který vám zprostředkuje kvalitní zobrazení v pracovní sféře nebo komerčním provozu. Monitor se vyznačuje elegantním provedením a úzkými rámečky pro ničím nerušené sledování obsahu. Svou konstrukcí je navržen pro nepřetržitý provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Dahua LM32-F200
LED displej s úhlopříčkou 31,5" nabízející rozlišení Full HD 1920 × 1080 obrazových bodů a 8bitovou barevnou hloubku. Disponuje kontrastním poměrem 1400 : 1, dobou odezvy 8 ms a jasem 240 cd/m2. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně a dva integrované reproduktory o celkovém výkonu 8 W. Díky své konstrukci je panel schopný provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je HDMI kabel a dálkové ovládání.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 31,5"