LANBERG SWITCH DSP2-1005-12V 5X 1GB/S UNMANAGED GIGABIT ETHERNET DESKTOP 12V
LANBERG SWITCH DSP2-1005-12V 5X 1GB/S UNMANAGED GIGABIT ETHERNET DESKTOP 12V Lanberg DSP2-1005 je neřízený stolní přepínač malých rozměrů, vybavený 5 porty Gigabit Ethernet.
Vaše cena 369,50
Vaše cena bez DPH 305,40
Dostupnost Skladem 2 ks
Odesíláme zítra
Podrobný popis
Lanberg DSP2-1005 je neřízený stolní přepínač malých rozměrů, vybavený 5 porty Gigabit Ethernet. Zařízení je malé a praktické a funguje na principu plug-and-play. Přepínač poskytuje podporu přepínacích funkcí pro 5 portů RJ-45 10/100/1000 Mb/s spolu s automatickým vyjednáváním připojení a podporou MDI-MDIX. Charakteristickým rysem, kterým se řada DSP1 liší od řady DSP2 , je použití univerzálního 12voltového napájecího zdroje, který se používá v mnoha dalších zařízeních pro dohled, CCTV, alarm, zabezpečení a IT. Díky tomuto řešení není koncový uživatel, poskytovatel internetového připojení nebo instalatér nucen používat tovární zdroj napájení, což mu umožňuje naprostou volnost v tom, jakým způsobem bude napájení do přepínače pomocí tohoto napětí vedeno. Mezi výhody použití 12 V patří: - Pomocí adaptéru / rozbočovače s 12voltovým konektorem lze přepínač DSP2 napájet ze systému PoE zákazníka současně s dodávkou dat. Za tímto účelem použijte jiný přepínač nebo zařízení, které podporuje pasivní standard PoE s přenosem napájení 12 V, a připojte jeden z jeho portů LAN ethernetovým kabelem k adaptéru. Pokud takový port na napájecím zařízení není, použijte navíc injektor PoE. Připojte výstupní konektor RJ-45 rozbočovače kabelem k portu DSP2 a připojte výstup konektoru k napájecímu vstupu přepínače (průměr 5,5 * 2,1 mm). To umožňuje úsporu, sjednocení a použití řešení v těžko přístupných místech díky odesílání dat a napájení stejným ethernetovým kabelem. - Napětí 12 V je přítomno v poplachových instalacích a starších řešeních CCTV. V takových případech se používá společný napájecí zdroj, který eliminuje potřebu dalšího napájení a umožňuje snadnou výměnu hlavního modulu v případě poruchy, - Na trhu je mnoho výrobců, kteří nabízejí 12voltové vyrovnávací napájecí zdroje, které nabízejí kabel s konektorem jack. Taková malá zařízení poskytují napájení malým zařízením, jako jsou směrovače a přepínače. Napětí 12 V použité v řadě DSP2 umožňuje připojit nejrůznější vyrovnávací zdroje a udržet tak zařízení v provozu i po výpadku napájení, - Zvýšená stabilita provozu a lepší proudová účinnost zařízení díky použití vyššího napětí. Spínač Lanberg je ideální pro domácí použití díky svým velmi malým rozměrům a použití pasivního chlazení. Díky černému barevnému provedení a elegantnímu štíhlému pouzdru se zařízení hodí téměř do každého interiéru. Zařízení je vhodné pro kancelářské aplikace, včetně SOHO a SMB. Přepínač také poskytuje dostatečný výkon, který splňuje požadavky uživatelů v segmentu přepínačů. Funkce automatického rozpoznání a přizpůsobení se typu připojovaného síťového kabelu (přímý nebo křížený) eliminuje potřebu pouze jednoho typu kabeláže, stejně jako porty uplink, což zároveň umožňuje snížit zbytečné náklady. Přepínač podporuje poloduplexní a plně duplexní režimy pro připojení mezi zařízeními. Funkce řízení toku dat naopak umožňuje řídit tok dat, čímž se zabrání přetížení portu v případě, že jedno z přijímajících zařízení není schopno přijmout dostatečné množství přijímaných dat. Přepínač Lanberg je zárukou kombinace vysoké kvality, automatizace a řady funkcí, které zajišťují provoz zařízení bez zbytečných zásahů uživatele. Vlastnosti a funkce: - 5 portů RJ-45 10/100/1000 Mb/s s automatickým vyjednáváním připojení, - Plug-and-play - zařízení nevyžaduje žádnou další konfiguraci, - MDI/MDIX, MAC-learning, podpora funkcí MAC-aging, - Funkce řízení toku dat: zpětný tlak při polovičním duplexu a IEEE 802.3x při plném duplexu, - Topologie: Hvězda, - Protokol: Hvězda: Hvězda (Star), protokol: Hvězda (Star), protokol: Hvězda (Star), protokol: Hvězda (Star): PROTOKOL: CSMA/CD, - Podpora tabulky adres MAC: 2K, - Šířka přepínacího pásma: 10 Gb/s, - Pasivní chlazení pro tichý provoz přepínače, - Otvory pro montáž na stěnu. Rozhraní: - Napájení: externí (AC: 100 ~ 240 V, 50/60 Hz, 0,3 A; DC: 12 V, 0,5 A), - Spotřeba proudu: max. 2.64 W, - LED diody indikující provoz napájení: Napájení, porty LAN (Link/ACT), - Rozměry: 93 x 65,7 x 22,3 mm.