SAMSUNG UE32H5002F LED SMART HD TV
LED televize Sumsung UE32H5002F Energetická třída F Smart TV Typ obrazovky LED Systém repro 2.0 Výkon reproduktorů 10 W Kvalita obrazu HDR, Lokální stmívání, HD Ready, HLG Úhl. v palcích/cm 32"/80 cm …
Vaše cena 6 725,30
Vaše cena bez DPH 5 558,10
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme zítra
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
LED televize Sumsung UE32H5002F
Energetická třída F Smart TV Typ obrazovky LED Systém repro 2.0 Výkon reproduktorů 10 W Kvalita obrazu HDR, Lokální stmívání, HD Ready, HLG Úhl. v palcích/cm 32"/80 cm Rozlišení HD Ready 1366 × 768 Spotřeba energie/1000h SDR 27 kWh LED podsvícení Spotřeba energie/1000h HDR 60 kWh Energetická třída F TV tunery DVB-T2 HEVC / DVB-C USB 1x Přehrává z USB Foto, Hudba, Video Operační systém Tizen Časovač vypnutí DLNA Konektory HDMI, USB Ethernet (LAN) WiFi Integrovaná Počet HDMI 2 Rozměry (VxŠxH) 45,15 x 73,32 x 11,73 cm Rozměry bez podstavce (VxŠxH) 43,89 x 73,32 x 7,22cm Hmotnost 3,8 Hloubka s obalem 114 mm Hmotnost s obalem 5400 g Výška s obalem 500 mm HbbTV (červené tlačítko) Modelový rok 2025 Stojan boční nohy SPDIF Rozměr pro uchycení (VESA) 200 × 200 Komunikace Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, Miracast Aplikace Antik TV, Apple TV, Apps Store, Disney Plus, FilmBox, HBO Max, iVysílání, Kuki, Lepší.TV, Magenta TV  , Magio Go, Magio TV , Netflix, O2 TV, Prima +, Prime Video, Rakuten TV, Red Bull, Seznam TV, Skylink, Skylink Live TV, Spotify, Sledovani.tv, Telly, TikTok, Twitch, Voyo, YouTube, Oktagon TV, FitShaker, Garáž TV, XBOX Gaming Pass