STRONG SMART LED TV 50"/ SRT50UG7773C/ UHD/ 3840x2160/ DVB-T2/C/S2/ H.265/HEVC/ 3xHDMI/ 2xUSB/ Wi-Fi/ LAN/ G/ ANDROID 14
Vaše cena 10 201,10
Vaše cena bez DPH 8 430,70
Dostupnost Skladem 3 ks
Odesíláme v úterý
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
Chytrá TV Strong SRT50UG7773C – strhující 4K obraz a chytré funkce
Strong SRT50UG7773C
Smart LED televizor nabízí úhlopříčku 50" a 4K Ultra HD rozlišení 3840 × 2160 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi. Pro přehrávání multimédií je možné využít dva USB porty a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 20 W. Mezi další přednosti patří podpora HDR10 a Google Assistant. Jako operační systém byl zvolen Android 14.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 50"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 3840 × 2160 px
Zvukový výkon: 2× 10 W