TOSHIBA 50UV3F63DG UHD SMART TV VIDAA
LED televize Toshiba 50UV3F63DG LED VIDAA UHD televizor s úhlopříčkou 126 cm / 50" Rozlišení UHD (3840x2160) HDR/Dolby Vision HDR, MEMC Dolby Atmos, Dolby Vision Total Picture Quality (TPQ) 2500 Tunery …
Vaše cena 10 004,80
Vaše cena bez DPH 8 268,40
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme zítra
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
LED televize Toshiba 50UV3F63DG
LED VIDAA UHD televizor s úhlopříčkou 126 cm / 50" Rozlišení UHD (3840x2160) HDR/Dolby Vision HDR, MEMC Dolby Atmos, Dolby Vision Total Picture Quality (TPQ) 2500 Tunery DVB-T2/T/C/S2 Podporuje české vysílání v DVB-T2 HEVC (H.265) Dolby Audio Sound by Onkyo UHD Upscaler Operační systém VIDAA HbbTV ver 2.0.2 Oneplay, Youtube, Netflix, Max, SkyShowtime Sledování TV, Apple TV, Prime Video, Lepší TV, Web prohlížeč ZrcadleCANní obrazovky DLNA EPG, Teletext Bluetooth Media Player, Nahrávání na USB 5 pásmový ekvalizér Výstupní výkon 2 x 10 W Zvukové režimy: Music, Movie, Speech, Classic, Flat, User
Připojení: 3x HDMI 2.0 (eARC, HDMI-CEC) 2x USB (USB 2.0) Výstup na sluchátka (Jack 3,5") Digitální výstup SPDIF optický Ethernet RJ45 Interní Wi-Fi modul (pásma 2,4 i 5 GHz) CI+ slot
Napájení 220 -240 V, Energetická třída E Rozměry s podstavcem (Š V H): 1120 x 703 x 235 mm Rozměry bez podstavce (Š V H): 1120 x 648 x 87 mm Montáž na zeď: VESA 200 x 200, Hmotnost: 11,10kg