34" WLED ASUS VG34WQML5A
Vaše cena 11 399,20
Vaše cena bez DPH 9 420,80
Dostupnost Skladem 1 ks
Odesíláme v pondělí
Podrobný popis
ASUS WLED VG34WQML5A
Displej: Panelová velikost (palce) : 34 Poměr stran : 21:9 Zobrazovací plocha (Š x V) : 797.22 (Š) x 333.72 (V) Povrch displeje : Anti-Glare Typ podsvícení : LED Typ panelu : VA Pozorovací úhel (CR>=10, H/V) : 178°/178° Zakřivení : 1500R Rozteč pixelů : 0.232 mm Rozlišení : 3440x1440 Barevný prostor (sRGB) : 130 % Barevný prostor (DCI-P3) : 95 % Jas (HDR, Peak) : 400 cd/m2 Jas (Typ.) : 400 cd/m2 Kontrastní poměr (Typ.) : 4000:1 Počet barev : 1,073.7 M (10 bit) Doba odezvy : 1 ms (GTG), 0.5 ms (min.) Obnovovací frekvence (Max) : 250 Hz HDR (High Dynamic Range) podpora : HDR10 Flicker-free : Yes
Audio: Reproduktory : Ano (2 W x 2)
I/O porty: DisplayPort 1.4 x 2 HDMI(v2.1) x 2 USB Hub : 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A Earphone Jack
Konstrukce: Náklon : Ano (+20° ~ -5°) Otočení : Ano (+10° ~ -10°) Nastavení výšky : 0 ~ 130 mm VESA uchycení na stěnu : 100 x 100 mm Kensington zámek : Ano 1/4" stativový závit : Ano