DAHUA 43" LED LM43-F200/ IPS panel/ 1920x1080 (FHD)/ 1200:1/ 8ms/ 330 cd/m2/ HDMI/ VGA/ USB/ REPRO/ VESA 400x200/ černý
Dahua LM43-F200 – displej pro nepřetržitý provoz LED displej Dahua LM43-F200 s úhlopříčkou obrazovky 42.5" , který vám zprostředkuje kvalitní zobrazení v pracovní sféře nebo komerčním provozu.
Vaše cena 7 779,30
Vaše cena bez DPH 6 429,20
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme v úterý
Podrobný popis
Dahua LM43-F200 – displej pro nepřetržitý provoz
LED displej Dahua LM43-F200 s úhlopříčkou obrazovky 42.5", který vám zprostředkuje kvalitní zobrazení v pracovní sféře nebo komerčním provozu. Monitor se vyznačuje elegantním provedením a úzkými rámečky pro ničím nerušené sledování obsahu. Svou konstrukcí je navržen pro nepřetržitý provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Dahua LM43-F200
LED displej s úhlopříčkou 42,5" nabízející rozlišení Full HD 1920 × 1080 obrazových bodů a 8bitovou barevnou hloubku. Disponuje kontrastním poměrem 1200 : 1, dobou odezvy 8 ms a jasem 330 cd/m2. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně a dva integrované reproduktory o celkovém výkonu 8 W. Díky své konstrukci je panel schopný provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 400 × 200 mm.
Součástí balení je HDMI kabel a dálkové ovládání.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 42,5"