Košík je prázdný
Kategorie zboží

Optické prvky

řadit podle: Oblíbenosti Ceny Názvu
 

Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case je dodáván včetně aktivního chlazení a napájení.

4 955,20 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks

Optická vana výsuvná 19" 1U pro 24 SC vybavená kazetami pro 24 vláken včetně hřebínků pro sváry Technické parametry: počet konektorů: 24 typ konektoru: SC barva: černá Obsah baleni: 1x Kovový rozvaděč 1x Kovový panel pro 24 SC Simplex spojek (pevné čelo) 2x Kazeta na 12 optických svárů (včetně 2 hřebínků každý pro 6 svárů)

1 018,24 Kč
947,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks

Splitter PLC optický -1x8, 1260 - 1650 nm, ABS box, SC/APC, 1,5 m dlouhá vlákna typu G657A.

420,00 Kč
261,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks

Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2, přenosová rychlost vysílání 2488 MB/s a příjem 1244 MB/s, vlnová délka 1490 nm/1310 nm, SC/UPC konektor, umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně s dosahem 20 km. Stříbrná.

2 490,00 Kč
2 460,90 Kč
včetně DPH

skladem
5 ks

SFP modul TL-SM5110-SR je navržen tak, aby propojil dvě zařízení na vzdálenost až 300 m pomocí duplexního multi-mode OM3 vlákna s rychlostí 10 Gigabit.

474,60 Kč
včetně DPH

skladem
3 ks

Duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

39,00 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks

SFP modul TP-Link TL-SM321A-2, WDM, přenos dat až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC, výměna za provozu, MiniGBIC modul.

312,80 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks

Modul redundantního napájení zdroje TP-LINK TL-MCRP100 je napájecí modul se střídavým (AC) vstupem a stejnosměrným (DC) výstupem.

1 681,90 Kč
1 129,50 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks

2 portový box na stěnu pro zakončení max 2 vláken.

63,02 Kč
50,80 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks

Ochrana optického svaru 60mm

13,30 Kč
včetně DPH

skladem
více než 50 ks

24xSC panel pro 19' Optickou vanu černou

117,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC.

25,30 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem.

788,20 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks

Media konvertor single-mode s SC konektorem.

788,20 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna.

31,22 Kč
31,20 Kč
včetně DPH

skladem
více než 50 ks

Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně.

589,00 Kč
497,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks

Kotvící svorka s očkem je určená pro instalaci DROP kabelů o průměru 2 až-6 mm samonosným způsobem. Poskytuje extra velký poloměr ohybu 3 cm, nejlepší optické parametry a zabraňuje nahrnování pláště u 3mm samonosných DROP kabelů.

86,54 Kč
59,70 Kč
včetně DPH

skladem
více než 100 ks

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000 Mbps.

587,20 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks

Koncový GPON terminál, ideální pro řešení Fiber to the Home, protokol TR-069, spolehlivý a rychlý přístup pomocí 1 SC/APC portu, sdílení přes GbE RJ-45, downstream až 2488 Mbps = hladký přenos VoIP a streamování videí v HD kvalitě. Černá barva.

469,60 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 100 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100 Mbps.

384,70 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks

Modul redundantního napájení zdroje TP-LINK TL-MCRP100 je napájecí modul se střídavým (AC) vstupem a stejnosměrným (DC) výstupem.

1 681,90 Kč
1 129,50 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks

Optická spojka duplexní pro konektory SC s broušením UPC, singlemode.

47,43 Kč
47,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks

Optický box je skvělým produktem pro budování sítí typu FTTH. Umožňuje ukončit až 4 vlákna na konektorech typu SC (8 s LC), lze osadit až čtyřmi adaptéry SC, E2000 nebo LC duplex. Lze přidělat na stěnu, držák svárů/gelových spojek a záslepky součástí.

158,99 Kč
133,80 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks

Optická vana značky LEXI-Net je výsuvná 19" 1U pevná konstrukce určená pro 24 x SC (24 x LC Duplex, 24 x E2000). Dva záměnné kabelové vstupy pro 2 x přímý a 1 x úhlový vstup. Vana má celkovou hloubku 250 mm. Je možné přidat druhou optickou kazetu.

1 063,50 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken.

97,57 Kč
97,50 Kč
včetně DPH

skladem
5 ks

12xSC Duplex panel pro 19' Optická vana černá 3400

117,40 Kč
včetně DPH

skladem
5 ks

Fibrlok™ II 2529 univerzální optická mechanická spojka je vyvinuta pro mechanické spojování optických vláken o průměru primární ochrany od 250 µm do 900 µm.

284,20 Kč
včetně DPH

skladem
2 ks

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ST pro singlemode vlákna.

26,90 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks

Unikátní systém pro vedení vláken ve vnitřní i vnější části umožňuje celkově pojmout až 24 ochran svárů s maximálním průměrem 2,2 mm. Snadné stohování, vyklápění díky pantům, průhledné víčko, pomocný nástroj - plastový háček - pro snazší manipulaci.

169,00 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks

Originální korejská úchytka s doloženými test reporty, inovovaná verze 2011 - beznástrojová instalace. Ocelové oko pro uchycení např. ke zdi, sloupu. Snadná instalace převěsů díky dalším dostupným doplňkům. Samonosné kabely do 3,5 mm, zatížitelnost 950N.

74,10 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks