LG UltraWide/34BA85QE-B/34"/IPS/3440x1440/60Hz/5ms/Black/2R
34" UltraWide QHD zakřivený IPS Monitor *34" *IPS *Dynamic Action Sync *HDR 10 *Flicker Safe Typ obrazovky: IPS Úhlopříčka [palce]: 34 Rozlišení: 3440 x 1440 Rozteč bodu [mm]: 0.2325 x 0.2325 Poměr …
Vaše cena 11 161,40
Vaše cena bez DPH 9 224,30
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme zítra
Podrobný popis
Prohnutá práce i zábava s monitorem LG monitor 34BA85QE-B
LG monitor 34BA85QE-B
Prohnutý LED monitor o úhlopříčce 34" nabízí WQHD rozlišení 3440 × 1440 obrazových bodů, kontrastní poměr 1000 : 1, jas 300 cd/m2, dobu odezvy 5 ms a 99% pokrytí sRGB. K dispozici jsou čtyři USB 3.0 porty, ethernetový port RJ-45 a jeden port USB-C, který kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 90 W. Pro videokonference je připravena Full HD webkamera s mikrofonem. Ozvučení zajistí integrované stereo reproduktory s celkovým výkonem 10 W. Díky podpoře HDR 10 dokáže monitor vytvářet realistický a vizuálně působivý obraz. Integrovaný KVM přepínač umožňuje ovládat dvě zařízení připojená k monitoru prostřednictvím jediné klávesnice a myši. Potěší také výškově nastavitelný stojan. V neposlední řadě je k dispozici funkce Picture-by-Picture (PBP), která umožňuje prohlížet obsah ze dvou zdrojů současně.
Součástí balení je HDMI a DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 34"