MISURA P23GW24DFI01 24FHD 4ms HDMI USB-C
Monitor MISURA P23GW24DFI01 24" Energetická třída E Úhlopříčka 24"/60,96 cm Poměr stran 16:9 Rozlišení 1920x1080 Typ panelu VA Povrch displeje matný Jas 250 cd/m2 Kontrastní poměr statický 3000:1 Doba …
Vaše cena 3 349,50
Vaše cena bez DPH 2 768,20
Dostupnost Skladem 1 ks
Odesíláme zítra
Podrobný popis
Monitor MISURA P23GW24DFI01 24" Energetická třída E
Úhlopříčka 24"/60,96 cm Poměr stran 16:9 Rozlišení 1920x1080 Typ panelu VA Povrch displeje matný Jas 250 cd/m2 Kontrastní poměr statický 3000:1
Doba odezvy GTG 4 ms Obnovovací frekvence 75Hz Pozorovací úhel svisle 178 ° Pozorovací úhel vodorovně 178 ° Počet barev 16,7 mil. Rozteč bodů 0,2745 mm
Reproduktory FreeSync Flicker-free Filtr modrého světla Rozměr VESA držáku 100x100 mm Display Port 1x HDMI 1x Sluchátkový výstup 1x USB-C 1x Obsah balení napájecí adaptér, kabel HDMI, návod, stojan