MISURA P23M16TSTYLE01 přenos.LCD 16 FHD
Monitor MISURA P23M16TSTYLE01 16" Energetická třída A Úhlopříčka 16"/40,64 cm Poměr stran 16:9 Rozlišení 1920x1080 Typ panelu IPS Povrch displeje matný Jas 300 cd/m2 Kontrastní poměr statický 1200:1 …
Vaše cena 9 789,50
Vaše cena bez DPH 8 090,50
Podrobný popis
Monitor MISURA P23M16TSTYLE01 16" Energetická třída A
Úhlopříčka 16"/40,64 cm Poměr stran 16:9 Rozlišení 1920x1080 Typ panelu IPS Povrch displeje matný Jas 300 cd/m2
Kontrastní poměr statický 1200:1 Doba odezvy GTG 30 ms Obnovovací frekvence 60 Hz Pozorovací úhel svisle 178 ° Pozorovací úhel vodorovně 178 ° Počet barev 16,7 mil. Rozteč bodů 0,1821 mm