MISURA P23QM24DFI01 24 FHD 8ms HDMI čer
Monitor MISURA P23QM24DFI01 24" Energetická třída E Úhlopříčka 24"/60,96 cm Poměr stran 16:9 Rozlišení 1920x1080 Typ panelu IPS Povrch displeje matný Jas 250 cd/m2 Kontrastní poměr statický 1000:1 Doba …
Vaše cena 2 767,80
Vaše cena bez DPH 2 287,40
Dostupnost Skladem 1 ks
Odesíláme zítra
Podrobný popis
Monitor MISURA P23QM24DFI01 24" Energetická třída E
Úhlopříčka 24"/60,96 cm Poměr stran 16:9 Rozlišení 1920x1080 Typ panelu IPS Povrch displeje matný Jas 250 cd/m2 Kontrastní poměr statický 1000:1
Doba odezvy GTG 8 ms Obnovovací frekvence 75 Hz Pozorovací úhel svisle 178 ° Pozorovací úhel vodorovně 178 ° Počet barev 16,7 mil. Rozteč bodů 0,2745 mm
Reproduktory HDR FreeSync Flicker-free Filtr modrého světla Rozměr VESA držáku 75x75 mm