PHILIPS 27E2N1110/00 IPS LED 120Hz 4ms
LED monitor PHILIPS 27E2N1110 Black PN: 27E2N1110/00 Úhlopříčka: 27" / 68,6 cm Rozlišení: 1920 × 1080 px Formát displeje: 16:9 Typ displeje: IPS Jas: 300 Nits Obnovovací frekvence: 120 Hz Kontrast statický: …
Vaše cena 2 372,70
Vaše cena bez DPH 1 960,90
Dostupnost Skladem 1 ks
Odesíláme zítra
Podrobný popis
LED monitor PHILIPS 27E2N1110 Black PN: 27E2N1110/00
Úhlopříčka: 27" / 68,6 cm Rozlišení: 1920 × 1080 px Formát displeje: 16:9 Typ displeje: IPS Jas: 300 Nits Obnovovací frekvence: 120 Hz Kontrast statický: 1500:1 Odezva: 4 ms Pozorovací úhel: 178° Tvar obrazovky: Rovná Orientace: Horizontální LED podsvícení: LED Barevná hloubka: 8 bit
Konektory: HDMI, VGA VESA uchycení: 100 × 100
Energetická třída: E Příkon v režimu spánku: 0,3 W Příkon v pohotovostním režimu: 0,5 W Obsah balení: Stojánek