PHILIPS 50PUS8560 Titan OS Direct LED TV
QLED televize Philips 50PUS8560 Titan OS Direct LED TV Smart TV Typ obrazovky: LCD Energetická třída: F Energetická třída HDR: F Modelový rok: 2025 Systém repro: 2.0 Výkon reproduktorů: 20 W Kvalita …
Vaše cena 10 732,50
Vaše cena bez DPH 8 869,80
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme zítra
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
QLED televize Philips 50PUS8560 Titan OS Direct LED TV
Smart TV Typ obrazovky: LCD Energetická třída: F Energetická třída HDR: F Modelový rok: 2025 Systém repro: 2.0 Výkon reproduktorů: 20 W Kvalita obrazu: HDR10, HDR10+, HLG Operační systém: Titan OS
Úhlopříčka v palcích: 50" Úhlopříčka: 126 cm Úhlopříčka v palcích/cm: 50"/126 cm Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160 Obnovovací frekvence: 60 Hz Svítivost displeje: 350 nits Kapacita: 8 GB Počet HDMI: 3 Počet USB: 2
LED podsvícení: DirectLED, QLED Spotřeba energie/1000h SDR: 58 Spotřeba energie/1000h HDR: 92
Konektory: HDMI, USB, RJ45, 3,5mm Jack WiFi: Integrovaná Ethernet (LAN) EKO senzor Časovač vypnutí DLNA CI slot HbbTV (červené tlačítko) SPDIF Bluetooth připojení sluchátek Vlastní hlasitost sluchátek Připojení sluchátek přes Jack