SAMSUNG LS34C500GAUXEN WQHD
Monitor SAMSUNG 34" ViewFinity S5 S50GC PN LS34C500GAUXEN Úhlopříčka 34" / 86,36 cm Rozlišení 3440 x 1440 VA Poměr stran 21:9 Matný povrch displeje Jas 300 cd/m² Obnovovací frekvence 100 Hz Kontrastní …
Vaše cena 7 901,80
Vaše cena bez DPH 6 530,40
Dostupnost Skladem 1 ks
Odesíláme zítra
Podrobný popis
Monitor SAMSUNG 34" ViewFinity S5 S50GC PN LS34C500GAUXEN
Úhlopříčka 34" / 86,36 cm Rozlišení 3440 x 1440 VA Poměr stran 21:9 Matný povrch displeje Jas 300 cd/m² Obnovovací frekvence 100 Hz Kontrastní poměr 3 000:1 Doba odezvy 4 ms(GTG) 16,7 miliónů barev Pozorovací úhel vodorovně/svisle 178°/178 ° Náklon monitoru -2 až + 22 °
FreeSync Flicker-Free Automatická regulace jasu
2x HDMI 1x Display port 1x sluchátkový výstup
Energetická třída G Podpora VESA držáku 100 × 100 mm Rozměry s / bez stojanu (Š×V×H) 81,53 x 45,77 x 22,13 / 81,53 × 35,98 × 3,64 cm Hmotnost s / bez stojanu 4,9 / 4,2 kg Barva Černá