STRONG SMART LED TV 43"/ SRT43UD6593/ UHD/ 3840x2160/ DVB-T2/C/S2/ H.265/HEVC/ 3x HDMI/ 2xUSB/ Wi-Fi/ LAN/ G/ ANDROID 11
Vaše cena 7 763,70
Vaše cena bez DPH 6 416,30
Dostupnost Skladem 5 ks
Odesíláme v pondělí
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
Smart TV Strong SRT43UD6593 – s vysíláním a multimédii to umí ve 4K
Strong SRT43UD6593
Smart LED televizor nabízí úhlopříčku 43" a 4K Ultra HD rozlišení 3840 × 2160 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Připojení k internetu lze realizovat jak drátově pomocí RJ-45 portu, tak bezdrátově skrze technologii Wi-Fi. Pro přehrávání multimédií je možné využít dva USB porty a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 20 W. K dispozici je také hotelový mód, který neumožňuje změnu nastavení bez přístupového kódu. Mezi další přednosti patří podpora HDR10, Google Assistant a Image Quality Ratio 1000. Jako operační systém byl zvolen Android 11.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 43"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 3840 × 2160 px
Zvukový výkon: 2× 10 W