Vrtací kladivo NAC aku HE-SDS-LI-20V 2Ah
Vaše cena 2 377,80
Vaše cena bez DPH 1 965,10
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme v pondělí
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
Hlavní přednosti
  • Kompletní set – včetně nabíječky a baterie
  • SDS Plus upínání pro rychlou výměnu nástrojů
  • Plynulá regulace otáček – 0 až 900 ot./min
  • Možnost změny směru otáčení
  • Vrtání s příklepem i bez příklepu
  • Vrtání do různých materiálů
  • Ergonomická rukojeť opatřená protiskluzovým povrchem
  • Vysokokapacitní baterie pro spolehlivý chod
  • Řada AKUMULTISYSTEM 20V – všechna zařízení z této řady jsou kompatibilní se stejnou baterií
  • Volnost pohybu – bez kabelů
Snadné uchycení nástrojů
Design pro pohodlnou práci
Výkonné vrtání
Vysokokapacitní Li-Ion baterie
Poznámka: Baterii a nabíječku najdete v balení.
Volný pohyb
Řada AKUMULTISYSTEM 20V
Akumulátorový křovinořez spadá do řady AKUMULTISYSTEM 20V. Všechno zahradní náčiní a dílenské nářadí, které patří do tohoto programu, se dá napájet stejnou baterií.
Specifikace
  • Značka: NAC
  • Model: HE-SDS-LI-ST-20V
  • Určení: vrtací kladivo
  • Napájecí napětí: 20 V
  • Kapacita baterie: 2 Ah
  • Rychlost otáčení bez zatížení: 0 až 900 ot./min
  • Nárazová síla: 1,1 J
  • Počet úderů za minutu: 0 až 5 000 úderů za minutu
  • Systém uchycení vrtáku: SDS Plus
  • Vlastnosti: vrtání, vrtání s příklepovou funkcí
  • Průměr vrtání do betonu: 10 mm
  • Průměr vrtání do kovu: 8 mm
  • Průměr vrtání do dřeva: 16 mm