32" iiyama LH3241S-B2:IPS,FHD,3x HDMI
ProLite LH3241S-B2 32" Full HD professional large format display with USB media playback Model iiyama LH3241S, zasazený do tenkého rámečku, je profesionální digitální displej nabízející nepřetržitý provoz …
Vaše cena 10 309,10
Vaše cena bez DPH 8 519,90
Dostupnost Skladem 3 ks
Odesíláme v pondělí
Podrobný popis
ProLite LH3241S-B2
<I> 32" Full HD professional large format display with USB media playback </I>
  • Media Player
  • LAN Control
  • IPS
  • Full HD
Parametry Displeje
Design: Thin bezel Úhlopříčka: 31.5", 80cm Panel: IPS, haze 1% Podsvícení: LED Nativiní rozlišení: 1920 x 1080 (2.1 megapixel Full HD) Poměr stran: 16:9 Jas: 350 Statický kontrast: 1200:1 Doba odezvy: 8ms Pozorovací úhly: 178°/178° Rozsah barev: 16.7mln 8bit (NTSC 72%) Rozteč bodů.: 0,364mm Barva: černá, lesklá
Konektory/Rozhraní/Ovládání
*Analogové vstupní porty: VGA x1 *Digitální vstupní porty: HDMI x3 *Audio Input: Mini Jack x1 *Řídící vstup monitoru: RS-232c x1, RJ45 (LAN) x1, IR x1 *Audio Out: RCA (L/R) x1, Reproduktory 2 x 10W *Řídící výstup monitoru: RS-232c x1, IR smyčka x1 *HDCP: 2,2 *USB Ports: x1 (2.0, FW update support)
Mechanické Informace
Montáž na zeď: 200 x 200mm Orientace: horizontální, vertikální
Napájení
Napájecí zdroj: interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz Spotřeba [W]: 39
Rozměry
Rozměry(ŠxVxH): 725.5 x 422 x 54mm Hmotnost: 5,1