DAHUA 22" LED LM22-B201S/ IPS panel/ 1920x1080 (FHD)/ 1000:1/ 5ms/ 250 cd/m2/ HDMI/ VGA/ VESA 75x75/ černý
Vaše cena 1 964,40
Vaše cena bez DPH 1 623,50
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme v úterý
Podrobný popis
Full HD monitor Dahua LM22-B201S – pro práci i multimediální zážitky
Dahua LM22-B201S
LED monitor s úhlopříčkou 21,45" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1, jasem 250 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a obnovovací frekvencí 75 Hz. Potěší také pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 21,45"