DAHUA 32" LED LM32-C301B
Vaše cena 5 263,90
Vaše cena bez DPH 4 350,30
Dostupnost Skladem 1 ks
Odesíláme v úterý
Podrobný popis
Monitor Dahua LM32-C301B – práce i zábava na QHD displeji
IPS panel se širokými pozorovacími úhly umožní sledování bez zkreslení barev i při pohledu ze stran. Potěší také elegantní bezrámečkový design. Odezva 5 ms a obnovovací frekvence 75 Hz zajišťuje plynulý přechod mezi obrazovkami bez rozmazání, díky čemuž je ideální pro každodenní práci s aplikacemi nebo scrollování a prohlížení internetových stránek. Technologie pro snížení modrého světla podporuje dlouhodobé sledování displeje bez námahy očí.
Dahua LM32-C301B
LED monitor s úhlopříčkou 31,5" nabízející QHD rozlišení 2560 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1200 : 1, jasem 300 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a obnovovací frekvencí 75 Hz. Díky technologii IPS nabídne široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 31,5"