Dahua monitor LM27-E341A 27" IPS/2560x1440/0,5ms/300nits/1000:1/240Hz/2xDP/2xHDMI/černý
Tento Dahua 27" QHD herní monitor má několik vynikajících vlastností: Barevný Gamut: 95% DCI-P3, což splňuje požadavky designérů na kvalitu textury obrazu.
Vaše cena 5 025,70
Vaše cena bez DPH 4 153,50
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme v pondělí
Podrobný popis
Dahua LM27-E341A – displej pro gaming a další multimédia
Herní monitor Dahua LM27-E341A, který vás zláká na pohlcující gamingovou i multimediální zábavu. Displej se vyznačuje designem s tenkými rámečky a úhlopříčkou 27". Je extra prostorný pro zobrazení her, dalších multimédií i PC aplikací. U hráčů hraje prim především rychlost. Proto monitor Dahua LM27-E341A disponuje 240Hz obnovovací frekvencí a ultra nízkou dobou odezvy 0,5 ms, díky čemuž vykresluje obsah jasně, hladce a s plnými detaily QHD rozlišení.
Dahua LM27-E341A
Herní LED monitor s úhlopříčkou 27" nabízející QHD rozlišení 2560 × 1440 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1000 : 1, jasem 300 cd/m2, dobou odezvy 0,5 ms a pokrytím 95 % DCI-P3. Použitá technologie IPS poskytuje široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Díky obnovovací frekvenci 240 Hz a technologii Adaptive-Sync vám při hraní neunikne jediný detail. Monitor je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 100 × 100 mm.
Součástí balení je DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"