Košík je prázdný
Kategorie zboží

Wifi a síťové prvky

řadit podle: Oblíbenosti Ceny Názvu
 

V balení se nachází jeden kus Wi-Fi routeru Deco M4. Zbavte se míst bez signálu.

1 887,48 Kč
1 641,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
středa 12.10.

Pri zakúpení tohto výrobku získate ako darček internetovú televíziu na 1 mesiac zdarma. Cena za 1 kus Fotografie je pouze ilustrativní

1 295,91 Kč
1 157,20 Kč
včetně DPH

skladem
2 ks
Odeslání dnes

- pokojová teleskopická anténa pro příjem televizního (DVB-T/T2) a rozhlasového (DAB/FM) vysílání

239,00 Kč
232,10 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání dnes

Držák zásuvek prodlužovacích přívodů prodejní obal: 1 ks, závěs Všeobecný popis Držák zásuvek prodlužovacích přívodů k umístění na zeď.

52,00 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
středa 12.10.

Tinycontrol LAN ovladač v3.8 (LANKON008); LAN ovladač s relé je jednoduché, univerzální a dostupné zařízení pro ovládání výstupů na základě informací z různých čidel.

2 318,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 50 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

MikroTik LHG 5 3 ks; Sada 3 ks. Výborná jednotka za skvělou cenu. LHG 5 je venkovní jednotka se 7° anténou, díky které se hodí jak pro velmi vzdálené klienty, tak i pro dlouhé spoje bodbod.

4 917,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

XPG PYLON nabízí více než jen bronzový napájecí zdroj. Vysoce efektivní převodníky DC-DC a stálý výkon ve 4 různých příkonech z něj činí ideální volbu napájecího zdroje pro všechna použití.

2 236,10 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
středa 12.10.

MikroTik hAP ac2; RBD52G5HacD2HnDTC hAP ac2 je dual band WiFi router v elegantním černém šasí.

2 120,90 Kč
včetně DPH

skladem
více než 50 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

Tinycontrol LANKON063; PIR snímač typ HCSR501 umožňuje detekci pohybu na základě infračerveného záření.

95,60 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

Gelová spojka UY pro 2 kabely (Jelly Connector) / 10ks v balení.

52,03 Kč
52,00 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
středa 12.10.

PLANET WDRT1800AX; Dvoupásmový WiFi router 802.11ax s kombinovanou rychlostí přenosu až 1800 Mbps , komunikuje v pásmech 2,4 a 5 GHz, režimy AP i router, až 64 připojených WiFi klientů najednou...

2 478,10 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

PLANET WBS512AC; Venkovní bezdrátový přístupový bod s integrovaným routerem.

3 143,10 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

Technologie Wi-Fi 6 přináší vyšší rychlost, větší kapacitu a snížené přetížení sítě.

1 709,13 Kč
1 568,60 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
středa 12.10.

TL-SM321B-2 - 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module *Přijímá nejnovější standard 1000Base-BX *Přenosová vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF (Single-Mode Fiber) *Kompatibilní s víceformátovou připojitelnou …

321,70 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání dnes

Výprodej

TL-SM321B-2 - 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module *Přijímá nejnovější standard 1000Base-BX *Přenosová vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF (Single-Mode Fiber) *Kompatibilní s víceformátovou připojitelnou …

319,02 Kč
250,80 Kč
včetně DPH

skladem
2 ks
Odeslání dnes

XtendLan WT12U2835GREY; Jedná se pouze o ilustrační foto, rozvaděč má výšku 12U.

2 453,90 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

PLANET VC231G; Ethernet po telefonním vedení (technologie VDSL2). 1x LAN RJ45, 1x VDSL2 RJ11.

4 361,30 Kč
včetně DPH

skladem
více než 50 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

Tato praktická zásuvková roztrojka je vhodná k napájení notebooků a PC.

70,20 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

RE705X - Extender AX3000 Mesh Wi-Fi 6 *Dvoupásmová síť Wi-Fi 6 – oddělená pásma 5 GHz (2 402 Mbit/s) a 2,4 GHz (574 Mbit/s) sítě Wi-Fi přinášejí díky nejnovějším technologiím vyšší rychlost a větší propustnost. …

2 599,69 Kč
2 411,30 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks
Odeslání
středa 12.10.

4G LTE modem/router TP-Link TL-MR100, 2x odnímatelná anténa. 2,4GHz pásmo, rychlost připojení až 300 Mb/s.

1 990,13 Kč
1 854,90 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

UBNT Rocket Prism 5AC Gen2; Rocket (RP5ACGen2) je výkonná venkovní jednotka druhé generace pro pásmo 5 GHz určená jako přístupový bod pro klientská zařízení nebo pro páteřní PtP spoje.

7 181,10 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

Dvojspojka 2 x RJ11 6p4c Cat.3 Paralelní rozdvojka cat.3 s RJ11(6p4c) konektory.

29,00 Kč
včetně DPH

skladem
5 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

PLANET VR300W5; Gigabitový bezpečnostní VPN router disponující pěti RJ45 porty , firewallem, podporou dual WAN a se snadným nastavením pomocí webového rozhraní, SNMP, UNINMS nebo PLANET Smart Di...

10 376,11 Kč
10 376,10 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

Netis N2; Dvoupásmový bezdrátový WiFi router pracující na frekvencích 2,4 a 5 GHz standardu 802.11a/b/g/n/ac . Čtyři externí 5 dBi antény poskytují stabilní bezdrátové připojení a optimální pokryt...

828,60 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

UBNT AirMAX AM5G16120 16 dBi; Dvoupolarizační sektorová anténa (AM5G16) vhodná pro jednotku Rocket M5, Rocket M5 Titanium, Rocket 5AC Lite, Rocket 5AC PTMP a Rocket 5AC Prism.

2 305,80 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

Dvoupolarizační 34 dBi anténa vhodná pro jednotku Rocket M5 (MIMO). Využívá horizontální i vertikální polarizaci, čímž nahrazuje dvě samostatné antény a ušetří tak Vaše náklady spojené s pronájmem umístění …

7 532,25 Kč
4 356,70 Kč
včetně DPH

skladem
3 ks
Odeslání
středa 12.10.

XtendLan FOPSTSTD29; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

161,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 50 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

MikroTik RB951Ui2nD hAP; RB951Ui2nD vychází z nové řady hAP. Velkou předností je integrovaná WiFi karta, USB port pro připojení externího úložiště či 3G modemu a vysoký výkon za příznivou cenu.

1 207,60 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

PLANET VR300F; Flexibilní gigabitový bezpečnostní VPN router disponující čtyřmi RJ45 porty, jedním SFP slotem , firewallem, podporou dual WAN a se snadným nastavením pomocí webového rozhraní, SNM...

8 470,90 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

b> PLANET MGSD1008F; Administrovatelný IPv4/IPv6 přepínač, 8x pozic pro SFP moduly (dualspeed, lze aplikovat Fast Ethernet i Gigabit SFP moduly, podpora SFPDDM), 2x 1000BaseT RJ45 sdílených, 2x DI+2x …

10 967,90 Kč
včetně DPH

skladem
3 ks
Odeslání
pondělí 10.10.