LG monitor 32UN650K 32" / IPS / UHD 4K 3840x2160 / 16:9 / 350cd/m2 / 5ms / 60Hz/HDR 10 / HDMI / DP / speaker
Vaše cena 8 538,10
Vaše cena bez DPH 7 056,30
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme zítra
Podrobný popis
LG monitor 32UN650K – 4K obraz pro tvůrce a profíky
obrázek monitor LG UltraFine 32UN650K-W obrázek monitor LG UltraFine 32UN650K-W
obrázek monitor LG UltraFine 32UN650K-W obrázek barvy HDR a DCI-P3
LG UltraFine 32UN650K-W
LED monitor s úhlopříčkou 31,5" nabízí 4K rozlišení 3840 × 2160 obrazových bodů, dobu odezvy 5 ms, kontrastní poměr 1000 : 1 a pokrytí 95 % DCI-P3. Svítivost monitoru dosahuje hodnoty 350 cd/m2 a díky technologii IPS nabídne i široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Díky podpoře HDR 10 dokáže monitor vytvářet realistický a vizuálně působivý obraz. Ozvučení zajišťují integrované reproduktory. Monitor je vybaven VESA uchycením. Zajisté potěší také výškově nastavitelný podstavec.
Součástí balení je HDMI a DisplayPort kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 31,5"