MISURA P23PW27DQI01 27QHD 4ms HDMI USB-C
Monitor MISURA P23PW27DQI01 27" Energetická třída E Úhlopříčka 25"/63,5 cm Poměr stran 16:9 Rozlišení 1920x1080 Typ panelu IPS Povrch displeje matný Jas 350 cd/m2 Kontrastní poměr statický 1000:1 Doba …
Vaše cena 6 853,40
Vaše cena bez DPH 5 664,00
Podrobný popis
Monitor MISURA P23PW27DQI01 27" Energetická třída E
Úhlopříčka 25"/63,5 cm Poměr stran 16:9 Rozlišení 1920x1080 Typ panelu IPS Povrch displeje matný Jas 350 cd/m2 Kontrastní poměr statický 1000:1
Doba odezvy GTG 4 ms Obnovovací frekvence 75Hz Pozorovací úhel svisle 178 ° Pozorovací úhel vodorovně 178 ° Počet barev 16,7 mil.
Reproduktory HDR FreeSync G-Sync Flicker-free Filtr modrého světla Rozměr VESA držáku 100x100 mm Nastavitelná výška Pivot