PHILIPS 24M2N3200NF/00 IPS LED 144Hz 1ms
LED monitor PHILIPS 24M2N3200NF Black PN: 24M2N3200NF/00 Úhlopříčka: 24" / 60,96 cm Rozlišení: 1920 × 1080 px Formát displeje: 16:9 Typ displeje: IPS Jas: 250 Nits Obnovovací frekvence: 144 Hz Kontrast …
Vaše cena 2 469,00
Vaše cena bez DPH 2 040,50
Dostupnost Skladem 1 ks
Odesíláme zítra
Podrobný popis
LED monitor PHILIPS 24M2N3200NF Black PN: 24M2N3200NF/00
Úhlopříčka: 24" / 60,96 cm Rozlišení: 1920 × 1080 px Formát displeje: 16:9 Typ displeje: IPS Jas: 250 Nits Obnovovací frekvence: 144 Hz Kontrast statický: 1000:1 Odezva: 1 ms Pozorovací úhel: 178° Tvar obrazovky: Rovná Orientace: Horizontální LED podsvícení: LED Barevná hloubka: 8 bit
Konektory: Display Port, HDMI Flicker Free VESA uchycení: 100 × 100
Energetická třída: D Příkon v režimu spánku: 0,3 W Příkon v pohotovostním režimu: 0,5 W Obsah balení: Stojánek