Philips LCD 32B2N3500 31,5" IPS/2560x1440@100Hz/4ms/350cd/2xHDMI/DP/4xUSB/Repro/Pivot/HAS/5 let
32" LCD Business monitor Philips 32B2N3500 Navrženo pro váš způsob práce * křišťálově čistý obraz s rozlišením Quad HD 2560 x 1440 pixelů, obnovovací frekvence 100 Hz pro ultra plynulé zobrazení, technologie …
Vaše cena 6 757,10
Vaše cena bez DPH 5 584,40
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme zítra
Podrobný popis
Díky technologii SoftBlue, rozlišení Quad HD a obnovovací frekvenci 100 Hz můžete na tomto monitoru pohodlně provádět každodenní úkoly. Nemluvě o tom, že základna SmartErgoBase doplňuje seznam funkcí monitoru o ergonomický prvek.
OBRAZ / DISPLEJ
Velikost panelu: 31,5" / 80 cm
Poměr stran: 16:9
Typ LCD panelu: Technologie IPS
Typ podsvícení: Systém W-LED
Rozteč obrazových bodů: 0,2727 x 0,2727 mm
Jas: 350 cd/m2
Barevnost displeje: 1,07 miliardy (10 bitů)
Barevný gamut (typicky): NTSC 102 %, sRGB 113 %
Kontrastní poměr (typický): 1000:1
SmartContrast: 50 000 000:1
Reakční doba (typická): 4 ms (šedá-šedá)
Úhel sledování: 178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
Vylepšení obrazu: SmartImage
Maximální rozlišení: 2560 x 1440 při 100 Hz
Oblast sledování: 698,112 (H) x 392,688 (V) mm
Snímková frekvence: 30–150 kHz (H) / 48–100 Hz (V)
Technologie: sRGB, SoftBlue, Bez blikání, EasyRead, Adaptive Sync, EyeSafe
Hustota pixelů: 93 PPI
Povrch obrazovky: Antireflexní, 3H, zmatnění 25 %
Synchronizace Smart Link: Pouze při použití jako sekundární monitor*
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Vstup signálu: HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.2 x 1
Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace, Sync on Green
Vstup/výstup audia: 1x výstup zvuku
Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort)
POHODLÍ
Vestavěné reproduktory: 2 W x 2
Kompatibilita Plug & Play: DDC/CI, macOS, sRGB, Windows 11 / 10
Ovládání uživatele: SmartImage, Vstup, Jas, Nabídka, Zapnuto/Vypnuto
Další výhody: Zámek Kensington, Držák VESA (100 x 100 mm)
Ovládací software: SmartControl
PODSTAVEC
Nastavení výšky: 180 mm
Čep: -/+ 90°
Otočný: +/- 180°
Sklopné provedení: -5° / 30°
NAPÁJENÍ
Režim ECO: 14 W (typ.)
Napájení: Vestavěné, střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Režim vypnuto: 0,3 W (typ.)
Zapnuto: 20,05 W (typ.) (metoda testování EnergyStar)
Pohotovostní režim: 0,3 W (typ.)
Indikátor napájení LED: Provoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
Energetická třída: C
ROZMĚRY
Balení (Š x V x H): 840 x 510 x 159 mm
Výrobek bez stojanu: 714 x 423 x 94 mm
Výrobek se stojanem (max. výška): 714 x 627 x 299 mm
HMOTNOST
S obalem: 13,34 kg
Se stojanem: 9,58 kg
Bez stojanu: 6,78 kg
PROVOZNÍ PODMÍNKY
Nadmořská výška: Provoz +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz +12 192 m (40 000 stop)
Teplota (provozní): 0 °C až 40 °C
Relativní vlhkost: 20–80 %
Teplota (skladovací): -20 °C až 60 °C
MTBF: 70 000 hodin (bez podsvícení)
UDRŽITELNOST
Životní prostředí a energie: EPEAT*, RoHS, Energy Star
Recyklované plasty: 85 %
Recyklovatelnost obalu: 100 %