SAMSUNG LS32FG506EUXEN LCD 180Hz 1ms
LCD herní monitor SAMSUNG 32" G50F PN: LS32FG506EUXEN Úhlopříčka: 81,28" / 32 cm Rozlišení: 2560 × 1440 px Formát displeje: 16:9 Typ displeje: IPS Jas: 300 Nits Obnovovací frekvence: 180 Hz Kontrast …
Vaše cena 8 054,70
Vaše cena bez DPH 6 656,80
Dostupnost Skladem 2 ks
Odesíláme zítra
Podrobný popis
LCD herní monitor SAMSUNG 32" G50F PN: LS32FG506EUXEN
Úhlopříčka: 81,28" / 32 cm Rozlišení: 2560 × 1440 px Formát displeje: 16:9 Typ displeje: IPS Jas: 300 Nits Obnovovací frekvence: 180 Hz Kontrast statický: 1000:1 Odezva: 1 ms Pozorovací úhel: 178° Tvar obrazovky: Rovná Orientace: Horizontální/vertikální LED podsvícení: LED Barevná hloubka: 8 bit
Energetická třída: E Příkon v režimu spánku: 0,3 W Příkon v pohotovostním režimu: 0,5 W Obsah balení: Napájecí kabel, HDMI kabel, DP kabel