Košík je prázdný
Kategorie zboží

Optické kabely

řadit podle: Oblíbenosti Ceny Názvu
 

XtendLan FOPSTSTD29; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

161,40 Kč
včetně DPH

skladem
více než 50 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

XtendLan FOPLCSCD19A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů.

159,72 Kč
159,70 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

UBNT UFiber SM 100; Univerzální optický kabel se šesti singlemode vlákny o délce 30 m zakončený LC konektory na obou stranách.

1 941,30 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

XtendLan FOPSCSCD0.59A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů.Použitý ultraflexibilní optický kabel dovoluje velmi malý …

146,41 Kč
146,40 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

XtendLan FOPSTSTD5625; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

220,22 Kč
220,20 Kč
včetně DPH

skladem
4 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

XtendLan FOPLCLCD39A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů.

176,70 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

XtendLan FOPSCSCD59; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

173,03 Kč
173,00 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 7m.

382,50 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks
Odeslání
středa 12.10.

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

215,30 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC.

172,90 Kč
včetně DPH

skladem
2 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

LC-SC Optický patch cord 09/125 1m Simplex Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

100,10 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

Optický patchcord se skládá z optického kabelu zakončeného na obou stranách optickými konektory.

247,40 Kč
včetně DPH

skladem
3 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

LANBERG TOSLINK M / M optický kabel 2m Kabel Toslink umožňuje propojit různá audio zařízení, jako jsou domácí kina, soundbary atd., se zařízeními přenášejícími signál, jako jsou konzole, televizory.

88,62 Kč
81,80 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

LANBERG TOSLINK M / M optický kabel 3m Kabel Toslink umožňuje propojit různá audio zařízení, jako jsou domácí kina, soundbary atd., se zařízeními přenášejícími signál, jako jsou konzole, televizory.

99,05 Kč
83,50 Kč
včetně DPH

skladem
více než 50 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

LANBERG TOSLINK M / M optický kabel 1m Kabel Toslink umožňuje propojit různá audio zařízení, jako jsou domácí kina, soundbary atd., se zařízeními přenášejícími signál, jako jsou konzole, televizory.

61,10 Kč
včetně DPH

skladem
více než 20 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

Optický patch kabel MPO/UPC female - MPO/UPC female type A, 50/125 OM4, délka 10m.

2 428,59 Kč
939,60 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks
Odeslání
středa 12.10.

XtendLan FOPSTSCD5625; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

229,90 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 15m OM3

463,60 Kč
včetně DPH

skladem
5 ks
Odeslání
středa 12.10.

- Future in Connection: nová řada kabelů Hama

79,00 Kč
74,20 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

Optický patchcord DATACOM LCSC 50/125 MM 1m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

243,90 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

Popis produktu: Optický HDMI High Speed 4K@60Hz kabel slouží pro spojení dvou audio/video zarízení pres moderní HDMI rozhraní, jako je napr.

2 358,82 Kč
2 358,80 Kč
včetně DPH

skladem
1 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

XtendLan FOPLCLCD39R; Armovaný (pancéřovaný) optický patchcord sloužící k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

257,73 Kč
257,70 Kč
včetně DPH

skladem
2 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

XtendLan FOPSCASCS19; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

103,80 Kč
včetně DPH

skladem
více než 100 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

Pigtail optického vlákna LC 50/125MM,1m,0,9mm

60,50 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
středa 12.10.

Pigtail optického vlákna ST 50/125MM,1m,0,9mm

46,00 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks
Odeslání
středa 12.10.

XtendLan FOPSCSCD1550OM3; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

377,52 Kč
377,50 Kč
včetně DPH

skladem
4 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

XtendLan FOPSCASCS159; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

161,50 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

- kabel pro plně digitální audio-video propojení

79,00 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

XtendLan FOPLCSTD250OM3; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

197,23 Kč
197,20 Kč
včetně DPH

skladem
více než 10 ks
Odeslání
pondělí 10.10.

XtendLan FOPLCLCD59A1; Optický propojovací kabel sloužící k pro napojení na běžný optický kabel a pro propojení jednotlivých optický modulů.

194,81 Kč
194,80 Kč
včetně DPH

skladem
více než 5 ks
Odeslání
pondělí 10.10.