Košík je prázdný
Kategorie zboží

Optické kabely

řadit podle: Oblíbenosti Ceny Názvu

80-80 pin OCulink Cable

1 623,30 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme v pondělí 11.3.

Optický singl mode 4vláknový univerzální samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu.

189,50 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve středu

POPIS Optický kabel pro pokládku venkovních tras, přímo do kabelových šachet, možnost zafukování do trubek.

200,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

194,80 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme ve čtvrtek

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,3m

202,10 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme ve čtvrtek

XtendLan FOT-LC-9-1-9; Jednostraně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, single mode 9/125um, 1m, sekundární ochrana průměr 0,9mm.

34,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve středu

Vlastnosti

95,20 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

DROP1000 kabel Solarix 8vl 9/125, 3,7mm LSOH Eca černý 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOH Popis Optický kabel Solarix SXKO-DROP-8-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace.

7 347,10 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve čtvrtek

pigtail SC/PC 50/125 MM OM3simplex LSOH

53,20 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Optický patchkabel duplex LC-LC Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

188,90 Kč
včetně DPH

Skladem 4 ks Odesíláme ve čtvrtek

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

177,90 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme ve čtvrtek

MaxLink 10G SFP+ AOC kabel, aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného …

831,10 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme ve středu

SWISSTEN USB-C na USB-C 1,5 m; Odolný kabel USB 2.0 typu C vyrobený z termoplastického polyuretanu (TPU) podporuje kromě rychlého přenosu dat také nabíjení proudem až 5 A (Power delivery 100 W).

320,70 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme ve středu

220,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve středu

349,00 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Nedis PROFIGOLD TosLink 2 m šedý; Digitální optický audio kabel lze použít k připojení Hi-Fi nebo komponent domácího kina, jako je stereo systém nebo přehrávač Blu-ray, k přijímači.

373,90 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme ve středu

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

170,70 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Optický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana.

203,30 Kč
včetně DPH

Skladem 5 ks Odesíláme ve středu

Optický patch kabel duplex SC-SC Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

145,30 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

LC-SC Optický patch cord 09/125 0,5m G657A

142,90 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.

43,60 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH Eca černý 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOH Popis Optický kabel Solarix SXKO-DROP-12-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní …

9 263,80 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve čtvrtek

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

124,10 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve středu

SWISSTEN USB-C na USB-C 2,5 m; USB-C kabel vyrobený z termoplastického elastomeru (TPE) podporuje kromě přenosu dat také nabíjení proudem až 5 A ( Power Delivery 100 W ).

451,10 Kč
včetně DPH

Skladem 2 ks Odesíláme ve středu

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.

146,40 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme ve čtvrtek

Kazeta pro uchycení optického svaru 24 pozic velká

162,10 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Optický patchkabel duplex LC-ST ,62,5/125 µm MM,5m

416,20 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve čtvrtek

Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči.

49,60 Kč
včetně DPH

Skladem > 5 ks Odesíláme ve čtvrtek

Ubiquiti UFiber SM 300; Univerzální optický kabel se šesti single-mode vlákny o délce 90 m zakončený LC konektory na obou stranách.

3 720,00 Kč
včetně DPH

Skladem 1 ks Odesíláme ve středu

SWISSTEN Arcade USB-C na USB-C 1,2 m; Kabel s kvalitním textilním opletením vhodný pro přenos dat i nabíjení.

267,50 Kč
včetně DPH

Skladem 3 ks Odesíláme ve středu