SAMSUNG UE32F6002F LED SMART FHD TV
LED televize Samsung UE32F6002F Energetická třída F Smart TV Typ obrazovky LED Systém repro 2.0 Výkon reproduktorů 10 W Kvalita obrazu HDR Úhl. v palcích/cm 32"/80 cm Rozlišení Full HD 1920 × 1080 Spotřeba …
Vaše cena 8 019,30
Vaše cena bez DPH 6 627,50
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme zítra
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
LED televize Samsung UE32F6002F
Energetická třída F Smart TV Typ obrazovky LED Systém repro 2.0 Výkon reproduktorů 10 W Kvalita obrazu HDR Úhl. v palcích/cm 32"/80 cm Rozlišení Full HD 1920 × 1080 Spotřeba energie/1000h SDR 27,4 kWh LED podsvícení Spotřeba energie/1000h HDR 65 kWh Energetická třída F TV tunery DVBT2-HEVC/C Tuner pozemní TV (DVB-T) DVB-T2 HEVC Tuner kabelové TV (DVB-C) DVB-C USB 1x Přehrává z USB Foto, Hudba, Video Operační systém Tizen Časovač vypnutí DLNA KonektoryHDMI, USB Ethernet (LAN) WiFi Integrovaná Počet HDMI 2 Rozměry (VxŠxH) 45,15 x 73,29 x 11,73 cm Rozměry bez podstavce (VxŠxH) 43,87 x 73,29 x 7,32 cm Hmotnost 3,9 kg Hloubka s obalem 114 mm Hmotnost s obalem 5500 g Výška s obalem 500 mm HbbTV (červené tlačítko) Modelový rok 2025 Stojan boční nohy Rozměr pro uchycení (VESA) 200x200 Komunikace Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, Miracast Aplikace Antik TV, Apple TV, Apps Store, Disney Plus, FilmBox, HBO Max, iVysílání, Kuki, Lepší.TV, Magenta TV  , Magio Go, Magio TV , Netflix, O2 TV, Prima +, Prime Video, Rakuten TV, Red Bull, Seznam TV, Skylink, Skylink Live TV, Spotify, Sledovani.tv, Telly, TikTok, Twitch, Voyo, YouTube, Oktagon TV, FitShaker, Garáž TV, XBOX Gaming Pass