SENCOR SLE 43FS804B WEBOS SMART TV
LED televize Sencor SLE 43FS804B webOS SMART TV AI ThinQ - hlasový asistent (Magický ovladač není součástí balení) Wi-Fi a Bluetooth Úhlopříčka displeje 109 cm (43"), FHD rozlišení DVB-T/T2/C/S/S2 tunery …
Vaše cena 6 309,80
Vaše cena bez DPH 5 214,70
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme zítra
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
LED televize Sencor SLE 43FS804B
webOS SMART TV AI ThinQ - hlasový asistent (Magický ovladač není součástí balení) Wi-Fi a Bluetooth Úhlopříčka displeje 109 cm (43"), FHD rozlišení DVB-T/T2/C/S/S2 tunery
Obraz: Úhlopříčka displeje 109 cm (43") FULL HD rozlišení Rozlišení 1920 x 1080 pixelů HDR 10 - 1,07 miliardy barev D-LED Jas 250 cd/m² Odezva 7,5 ms Široký pozorovací úhel 177°/177° Digitální hřebenový filtr (DCF) Dynamické potlačování šumu (DNR) Adaptivní odstranění prokladu (DMDI) Čipset a paměti: CPU: ARM Quad Core CA55 GPU: Mali-G31 ROM: 1,5 GB RAM: 8 GB SMART rozhraní: webOS SMART TV rozhraní MAX, DISNEY+, Netflix, Apple TV, Prime Video, Youtube, Spotify, Deezer Oneplay, T-Mobile TV, Televize Seznam, SledovaniTV, Pohádky, Lepší.TV, Oneplay, T-Mobile TV, Telly, Magio Go, Antik TV LG ThinQ s aplikací na chytrý telefon HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) Konektivita: Vestavěný Wi-Fi modul (2,4/5 GHz) Miracast Bluetooth 5.0 s podporou LG Sound Sync AI ThinQ - hlasový asistent (Magický ovladač není součástí balení) Airplay Příjem signálu: DVB-T2 (H.265, max. 1920 x 1080/60p) DVB-T DVB-C DVB-S2 (H.265, max. 1920 x 1080/60p) Skylink FastScan ladění Zvuk: Výstupní výkon 2 × 8 W Dolby Digital Plus Ekvalizér Vstupy a výstupy: 3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optický výstup, 2x USB 2.0 (5 V ⎓ 0.5 A), sluchátkový výstup 3,5 mm Jack HDMI CEC SIMPLINK Rozhraní CI+ Přehrávané formáty: Video: AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB Audio: MP3, M4A AAC Obrázky: JPEG, JPG, PNG Ostatní: OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, DUT... Elektronický programový průvodce EPG Teletext Hodiny, časovač Rodičovský zámek Obsah balení: základní ovladač, rychlý průvodce, stojan Napájení, spotřeba a rozměry: Napájení: AC ~110-240V, 50/60 Hz Rozměry se stojanem: 955 x 602 x 237 mm Rozměry bez stojanu: 955 x 555 x 85 mm Hmotnost: 6 kg VESA: 200 x 200