STRONG LED TV 24"/ SRT24HE4023/ HD Ready/ 1366x768/ DVB-T2/C/S2/ H.265/HEVC/ 2x HDMI/ USB/ 12V/ černá/ F
Vaše cena 3 433,70
Vaše cena bez DPH 2 837,80
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme v pondělí
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
Strong SRT24HE4023 – kompaktní TV do domácnosti i na cesty
Televizor Strong SRT24HE4023 je vhodný do každé domácnosti – do obývacích stěn menších bytů, pokoje, kuchyně apod. Díky kompaktnímu designu jej totiž snadno umístíte, kde si jen umanete. Obrazovka s úhlopříčkou 24" disponuje optimálním HD rozlišením a produkuje bohaté barvy i zvuk o celkovém výkonu 4 W. Model je vybaven trojitým HD tunerem pro příjem DVB-T2/S2/C signálu a podpoří kvalitní obraz ze všech typů příjmu. Mezi další přednosti patří možnost 12V napájení, díky čemuž je TV Strong SRT24HE4023 ideální také do kempingových aut, karavanů nebo lodí.
Strong SRT24HE4023
LED televizor nabízí úhlopříčku 24" a HD rozlišení 1366 × 768 obrazových bodů. Pro příjem televizního vysílání je připraven DVB-T2/S2/C tuner s podporou dekódování H.265/ HEVC. Pro přehrávání multimédií je možné využít USB port a o zvuk se starají integrované reproduktory s celkovým výkonem 4 W. K dispozici je také hotelový mód, který neumožňuje změnu nastavení bez přístupového kódu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 24"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1366 × 768 px
Zvukový výkon: 2× 2 W