TOSHIBA 32LA2E63DG ANDROID TV T2/C/S2
LED televize Toshiba 32LA2E63DG LED SMART televize TOSHIBA 32LA2E63DG Operační systém Android Úhlopříčka 80 cm / 32" Rozlišení FullHD (1920x1080) HDR, Typ panelu D-LED Total Picture Quality (TPQ) 1100 …
Vaše cena 6 114,40
Vaše cena bez DPH 5 053,20
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme zítra
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
LED televize Toshiba 32LA2E63DG
LED SMART televize TOSHIBA 32LA2E63DG Operační systém Android
Úhlopříčka 80 cm / 32" Rozlišení FullHD (1920x1080) HDR, Typ panelu D-LED Total Picture Quality (TPQ) 1100 Tunery DVB-T2/T/C/S2 Podporuje české vysílání v DVB-T2 HEVC (H.265) Automatické ladění Skylink FASTSCAN Dolby Audio Netflix, YouTube, Disney+, HBO Max, Voyo, Skylink Live TV Magenta TV, Sledování TV, Telly, Lepší TV, Magenta TV a další Chromecast HbbTV ver. 2.0.2 Netflix, YouTube DLNA EPG, Teletext Nahrávání na USB (PVR) Bluetooth Media Player 5 pásmový ekvalizér
Výstupní výkon 2 x 6 W Zvukové režimy: Hudba, Film, Řeč, Klasický, Plochý, Uživatel
Připojení: 2x HDMI 2.0 (HDMI-ARC, HDMI-CEC) 1x USB (USB2.0) 1x YPbPr (komponentní vstup) 1x AV vstup (kompozitní vstup) Výstup na sluchátka (Jack 3,5") Digitální výstup Coaxial Ethernet RJ45 Interní Wi-Fi modul (pásma 2,4 i 5 GHz) CI+ slot
Energetická třída E 26kWh/1000h Rozměry s podstavcem (Š V H): 728 x 473 x 173 mm Rozměry bez podstavce (Š V H): 728 x 430 x 76mm Montáž na zeď: VESA 75 x 75 Hmotnost: 4,2kg