DAHUA 24" LED LM24-A201Y/ IPS panel/ 1920x1080 (FHD)/ 1000:1/ 5ms/ 250 cd/m2/ HDMI/ VGA/ VESA 75x75/ černý
Vaše cena 1 964,40
Vaše cena bez DPH 1 623,50
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme v úterý
Podrobný popis
Dahua LM24-A201Y – monitor do kanceláře i domácnosti
Nadpis
Elegantní monitor Dahua LM24-A201Y vhodný pro kancelářské práce, pro domácí PC sestavy nebo vzdělávání. Nabízí displej s úhlopříčkou 23,8", na kterém přehledně zobrazíte tabulky, aplikace nebo internetová okna. Full HD obraz je jasný, ostrý, vhodný jak pro sledování dokumentů, tak filmů a videí. Navíc díky širokým pozorovacím úhlům umožní konzumovat obsah ze všech stran bez zkreslení.
  • Seznam
Nadpis
Monitor Dahua LM24-A201Y s obnovovací frekvenci 100 Hz podpoří plynulé zobrazení pohybu a dynamických objektů. Ultra tenký rámeček se postará o moderní vzhled a poskytne více prostoru pro samotný obraz. Z hlediska konektivity je tento model vybaven konektory HDMI a VGA, díky čemuž je kompatibilní s novými i staršími systémy.
  • Seznam
Dahua LM24-A201Y
LED monitor s úhlopříčkou 23,8" nabízející Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1200 : 1, jasem 250 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a obnovovací frekvencí 100 Hz. Díky technologii IPS nabídne široké pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Mezi přednosti dále patří ultra úzký rámeček a elegantní vzhled. Je vhodný i pro instalaci na stěnu díky standardu VESA 75 × 75 mm.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 23,8"