SENCOR SLE 55US804B WEBOS UHD TV
Vaše cena 9 178,00
Vaše cena bez DPH 7 585,10
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme zítra
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
LED televize Sencor SLE 55US804B
webOS SMART TV AI ThinQ - hlasový asistent Magický ovladač v balení Úhlopříčka displeje 139 cm (55"), UHD rozlišení DVB-T/T2/C/S/S2 tunery
Obraz: Úhlopříčka displeje 139 cm (55") UHD Rozlišení 3840 × 2160 pixelů HDR 10 - 1,07 miliardy barev D-LED Jas 260 cd/m² Odezva 6,5 ms Široký pozorovací úhel 178°/178° Digitální hřebenový filtr (DCF) Dynamické potlačování šumu (DNR) Adaptivní odstranění prokladu (DMDI) Čipset a paměti: CPU: ARM Quad Core CA55 GPU: Mali-G31 ROM: 1,5 GB RAM: 8 GB SMART rozhraní: webOS SMART TV rozhraní MAX, DISNEY+, Netflix, Apple TV, Prime Video, Youtube, Spotify, Deezer Oneplay, T-Mobile TV, Televize Seznam, SledovaniTV, Pohádky, Lepší.TV, Oneplay, T-Mobile TV, Telly, Magio Go, Antik TV LG ThinQ s aplikací na chytrý telefon HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) Konektivita: Vestavěný Wi-Fi modul (2,4/5 GHz) Miracast Airplay Bluetooth 5.0 s podporou LG Sound Sync AI ThinQ - hlasový asistent Příjem signálu: DVB-T2 (H.265, max. 3840 × 2160/60p) DVB-T DVB-C DVB-S2 (H.265, max. 3840 × 2160/60p) Skylink FastScan ladění Zvuk: Výstupní výkon 2 × 10 W Dolby Digital Plus Ekvalizér Vstupy a výstupy: 3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optickývýstup, 2x USB 2.0 (5 V ⎓ 0.5 A), sluchátkový výstup 3,5 mm Jack HDMI CEC SIM