TOSHIBA 50QV3F63DG QLED SMART TV VIDAA
QLED televize Toshiba 50QV3F63DG QLED VIDAA UHD televizor s úhlopříčkou 126 cm / 50" Rozlišení UHD (3840x2160) HDR/Dolby Vision HDR, MEMC Dolby Atmos, Dolby Vision Total Picture Quality (TPQ) 2500 Tunery …
Vaše cena 11 671,10
Vaše cena bez DPH 9 645,50
Dostupnost Skladem > 5 ks
Odesíláme zítra
Výprodej zboží této kategorie - slevy až 80%
Podrobný popis
QLED televize Toshiba 50QV3F63DG
QLED VIDAA UHD televizor s úhlopříčkou 126 cm / 50" Rozlišení UHD (3840x2160) HDR/Dolby Vision HDR, MEMC Dolby Atmos, Dolby Vision Total Picture Quality (TPQ) 2500 Tunery DVB-T2/T/C/S2 Podporuje české vysílání v DVB-T2 HEVC (H.265) Dolby Audio Sound by Onkyo UHD Upscaler Operační systém VIDAA HbbTV ver 2.0.2 Oneplay, Youtube, Netflix, Max, SkyShowtime Sledování TV, Apple TV, Prime Video, Lepší TV, Web prohlížeč Zrcadlení obrazovky DLNA EPG, Teletext Bluetooth Media Player, Nahrávání na USB 5 pásmový ekvalizér Výstupní výkon 2 x 10 W Zvukové režimy: Music, Movie, Speech, Classic, Flat, User
Připojení: 3x HDMI 2.0 (eARC, HDMI-CEC) 2x USB (USB 2.0) Výstup na sluchátka (Jack 3,5") Digitální výstup SPDIF optický Ethernet RJ45 Interní Wi-Fi modul (pásma 2,4 i 5 GHz) CI+ slot
Napájení 220 -240 V, Rozměry s podstavcem (Š V H): 1120 x 703 x 235 mm Rozměry bez podstavce (Š V H): 1120 x 648 x 87mm Montáž na zeď: VESA 200 x 200, Hmotnost: 11,1kg